Alienated Performance - Machinergy

Op een lange, gele machineband balanceren twee performers tussen mens en machine. Repeterende, staccato bewegingen wisselen zachtheid en ronde vormen af. In een wals tussen deze twee elementen, tonen de dansers de synergie die ontstaat wanneer ze samenwerken en nemen ze afhankelijkheid onder de loep.

Het Tilburgse dansgezelschap Alienated buigt zich met dit duet over de vraag hoe je in een wereld gestuurd door machines en technologie als mensen toch verbonden blijft. Hoe bewaar je de balans tussen individualiteit en collectiviteit? En hoe beweeg je je daarbij tussen autonomie en afhankelijkheid? Wat betekent dat eigenlijk, afhankelijk zijn van een ander?

Over de makers

Alienated, bestaande uit Kelly Vanneste en Martijn Schipper, staat voor vervreemding. Door dans te combineren met objecten, circus technieken en beeldende elementen, plaatsen zij het lichaam in een andere context. Op deze manier werpen zij een andere blik op het lichaam en onderzoeken ze de grenzen van wat fysiek mogelijk is. Eerder maakten zij o.a. disCART, een duet met een winkelwagen en Carry My Segment, waarin niet een mens en object, maar twee lichamen elkaar ondersteunden.

Datum

za 19 april

Tijd

14:30

Locatie

Markthal

Prijs

los €10.00, combi 2 voorstellingen €15.00, combi 3 voorstellingen op deze dag € 25.00

Wat betekent dat eigenlijk, afhankelijk zijn van een ander?

Ook interessant

Neem een kijkje bij andere voorstellingen:

Inschrijven voor onze nieuwsbrief?

Op de hoogte blijven? Maak via de knop een account aan, dan sturen we je af en toe een mail met alle ins en outs.

Meld je aan